O nás

O nás2019-10-07T14:48:39+02:00

Jsme piloti, létání milujeme a je to na nás znát… :-))

Největší odměnou je pro nás ten nepopsatelný úsměv blaha, který máte při výstupu z letadla! :-))

Jsme skupina profesionálních pilotů, kterým se stal koníček povoláním. Abychom mohli naše činnosti provozovat, založili jsme výcvikovou organizaci – ATO. Musíme plnit náročné požadavky Úřadu pro civilní letectví, udržujeme management jakosti a bezpečnostní standardy. Jsme držiteli oprávnění výcvikového střediska Letecké amatérské asociace – LAA ČR pro ultralehká letadla. Létáme na nových a moderních letadlech, která jsou pojištěna a řádně servisována v akreditovaných servisních organizacích.

Naši piloti patří k těm nejlepším. Jedná se o zkušené instruktory letecké školy, dopravní a bývalé vojenské piloty. Přijďte se přesvědčit sami, anebo mrkněte na zkušenosti našich účastníků :-))

Těšíme se na vás! Vaši piloti

Z emailů našich účastníků…

Lety letadlem

Ráda bych poděkovala panu pilotovi Ivanovi za profesionální přístup a realizaci báječného zážitku pro mého manžela. Už dlouho snil o tom prolětět se letadlem a byl to opravdu vydařený dárek.

Boženka, Ostrava

Ahoj Vojto, chtěl jsem Ti poděkovat, že všechno v sobotu klaplo jak mělo  i když jsem do poslední chvíle váhal s termínem a počtem lidí v posádce. Díky moc.

Jiří Vaněk, Ostrava

Dobrý den, chci vám poděkovat za skvělý úterní let. Vyšlo to na 100% a byli jsme velmi spokojení. Možná vás i ještě někomu doporučím ;-).

Luboš, Ostrava

Chtěla  jsem vám poděkovat za perfektní organizaci letu a za skvělý zážitek pro moji maminku.

Lenka, Ostrava

Hezký den pánové, moc jsme si užili let nad Beskydy a děkujeme za profesionální přístup.

Stanislav, Ostrava

Vyhlídkové lety

Ahoj piloti, chci vám poděkovat za fakt úžasný zážitek. S přítelkyní jsme si to moc uživali. Ano ale ještě neřekla, tak to budeme muset zopakovat 🙂 Díky a těším se zase někdy ve vzduchu.

Jirka H, Ostrava

Hezký den na letiště. Chtěli jsme ještě touto cestou poděkovat za báječný zážitek. Oba jsme si to s Pavlem moc užili a modré z nebe máme ve vitrínce :-).

Ivana M, Ostrava
Vyhlídkové lety