Dárkový poukaz

/Dárkový poukaz
Dárkový poukaz2021-05-06T13:51:03+02:00

Dárkový poukaz na vyhlídkový let

Dárkový poukaz

Nově dárkový poukaz online do 5 minut od objednání

  • Možnost online platby kartou

Dárkový poukaz na vyhlídkový let při online platbě kartou obdržíte k vytištění na email ihned po zaplacení. Dárkový poukaz si tak můžete vytisknout a ihned darovat. Vyřešte pohodlně originální dárky pro své blízké.

Objednat poukaz
  • platnost 12 měsíců

  • možnost výměny zdarma

  • doručení do 5 minut

  • online platba kartou

Cena dárkového poukazu je 5 800 Kč za osobu  na „Vyhlídkový let Beskydy“

Poukaz v této ceně platí pro nejoblíbenější trasu vyhlídkového letu: Odlet Letiště Mošnov – Centrum Ostravy a Poruby – Kunčice – Žermanická přehrada – Beskydy – Lysá Hora – Frýdlant nad Ostravicí – Čeladná – Hukvaldy – Štramberk. Více o trase letu

Objednat poukaz

Objednávka dárkového poukazu na vyhlídkový let

Pokud vlastníte dárkový poukaz, pak jeho aktivaci a výběr termínu provedete zde.

Dárková krabička

Všechny poukazy na vyhlídkové lety nyní obdržíte v exklusivní dárkové krabičce.

Dárkový poukaz

Platnost poukazu

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců od objednání. Obdarovaný má tedy rok na to zavolat a domluvit konkrétní termín vyhlídkového letu. Věříme ale, že tak dlouho stejně čekat nevydržíte :-))

Garance 100% spokojenosti

Pokud se s výběrem zážitku úplně netrefíte, vrátíme vám do 30 dnů od objednávky peníze. Kdykoliv později nabízíme možnost výměny za jakýkoliv jiný zážitek z naší nabídky.

Univerzální poukaz

Nevíte si rady s výběrem dárku? Nechte výběr konkrétního zážitku na obdarovaných! Nyní možnost objednávky univerzálního dárkového poukazu v určité hodnotě a obdarovaný si sám vybere, na jaký zážitek z naší nabídky bude chtít dárkový poukaz využít 😉

Univerzální poukaz

Doručení poukazu

Dárkový poukaz na vyhlídkový let vám pošleme buďto ihned automaticky do emailu při online platbě kartou, nebo v dárkové krabičce poštou, PPLkem nebo kurýrem. Dopravu vašeho dárkového poukazu vyberete při objednávce.

Možnosti platby

Poukaz je možno uhradit online platební kartou, bankovním převodem, dobírkou, hotově v kanceláři na letišti Ostrava Mošnov nebo zaměstnaneckými benefitovými  poukázkami (Benefit Plus, Sodexo, Edenred, Cheque Dejeuner).

U nás to prostě funguje 🙂

Jsme letecká společnost a výcviková organizace, která již 10 let realizuje vyhlídkové lety a letecké zážitky. Všichni naši piloti museli projít speciálním výcvikem a jsou držiteli všech potřebných licencí a certifikátů. Jsme piloti a létání milujeme, pojďte létat s námi… :-))