Noční let nad Ostravou

///Noční let nad Ostravou
Noční let nad Ostravou2019-03-12T11:08:39+00:00

Noční let nad Ostravou

Pokud jste již zažili vyhlídkový let , zkusili jste Pilotem na zkoušku a třeba jste absolvovali i nějaký ten zahraniční let nad Alpy, pak už potřebujete opravdovou lahůdku, aby vás ještě něco překvapilo.

Co po trase uvidíte

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si atmosféru nočníh ostravy z výšky 3.000 stop a na závěr přistanete na osvětlenou dráhu letiště v Tuřanech. Se zkušeným kapitánem prožijete noční let nad Ostravou

Odstartujeme z letiště v Mošnově provedeme 30 minutový let nad osvětleným městěm. Vychutnáme si atmosféru nočního města z výšky 3.000 stop (1 000 metrů nad mořem) a na závěr jako lahůdka – přistání na osvětlenou dráhu letiště.

Ceny nočních vyhlídkových letů

Odlet: letiště Ostrava Mošnov

Noční let – letadlem

Cena letu

Poukaz

Noční vyhlídkový let nad Ostravou – 30 minut pro 3 osoby

6 400 Kč

Objednat let
Rezervace termínu

Spokojení účastníci našich letů

Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Většina našich účastníků odchází od letadla naprosto nadšeni a plni nových zážitků.

Informace a rezervace na

+420 776 469 677

Darujte tento vyhlídkový let

Dárkové poukazy

Co nám napsali účastníci našich letů

Ráda bych poděkovala panu pilotovi Ivanovi za profesionální přístup a realizaci báječného zážitku pro mého manžela. Už dlouho snil o tom prolětět se letadlem a byl to opravdu vydařený dárek.

Boženka, Křivoklát

Ahoj Vojto, chtěl jsem Ti poděkovat, že všechno v sobotu klaplo jak mělo  i když jsem do poslední chvíle váhal s termínem a počtem lidí v posádce. Díky moc.

Jiří Vaněk, Hostivice

Dobrý den, chci vám poděkovat za skvělý úterní let. Vyšlo to na 100% a byli jsme velmi spokojení. Možná vás i ještě někomu doporučím ;-).

Luboš, Říčany

Chtěla  jsem vám poděkovat za perfektní organizaci letu a za skvělý zážitek pro moji maminku.

Lenka, Praha

Hezký den pánové, moc jsme si užili let na Karlštejn a děkujeme za profesionální přístup.

Stanislav, Praha - Točná